Firma Profili

sontek SONTEK MÜHENDİSLİK GEM?MAKİNA İNŞAAT SAN. VE DIŞTİC. LTD. ŞTI 2005 Yılının başında inşaat, madencilik, mekanik tesisat, atık su-temiz su arıtma, endüstriyel tesisler vb. sektörlere kaliteli makine-ekipman ve hizmet sağlamak amacı ile kurulmuştur. Her zaman en üst kalite ve güven ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul eden ve kısa süre içerisinde konusunun aranan firmalar arasına giren SONTEK, İstanbul / Kartal ‘da bulunan 2.900m² ‘lik fabrikasında, konusunda uzman ve deneyimli olan mühendis, tekniker ve teknisyenler ile tasarım, proje, imalat konusunda hizmet vermektedir.

Hedefimiz;
SONTEK, bünyesinde bulundurduğu AR-GE Departmanı ile TUBITAK ortak çalışması neticesinde şimdiye kadar bitirmiş olduğu projelerin sayısını arttırarak, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, ülkemizde ve dünyada gelişen yeni teknoloji ürün ve üretim yöntemlerini kullanarak, pazar payını artırmal ve sektöre daima yenilikleri kazandıran öncü firma olarak yer almalıdır.

Kalite Politikamız;
SONTEK, müşterilerinin isteklerini zamanında ve eksiksiz karşılayan ve bu amaçla ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, TSE Kriterlere Uygunluk belgesi gerekliliklerini yerine getirmiş olarak; sürekli geliştirmeyi, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamay amaç edinen bir kuruluştur.